KURZY

Chcete se naučit výrobě přírodních mýdel?

Vyberte si z kurzů, které v tomto roce pořádám.

Kurzy výroby mýdel Přímo od Včelařky

 

Když jsem začala psát blog a sdílet své zkušenosti s vámi, netušila jsem kam to povede, zda mě to bude bavit, zda v tom budu za rok vůbec pokračovat. Rychle jsem ale přišla na to, že mě to z celého srdce baví. Chci nejen vyrábět mýdla, ale i pomáhat ostatním ve výrobě. Už jako malá jsem chtěla být učitelka a tenhle sen se mi prostřednictvím mé “lektorské práce” pomalu, ale jistě, plní 🙂

Kurzy jsou pro mě takové vyvrcholení celé mé činnosti. Možnost setkat se s vámi osobně, něco vás naučit a také něco naučit sebe.

 

Kde se budou kurzy konat?

 

Kurzy budou vždy probíhat u nás v mýdlárně na adrese: Horní Újezd čp. 64, okres Přerov.

Dá se k nám dobře dojet autem, účastnice dřívějších kurzů se dokonce domlouvaly na spolujízdách v naší soukromé Facebook skupině.

Je k nám navíc i dobrá vlaková dostupnost z celého Česka, a to na vlakové nádraží Hranice na Moravě. Z vlakového nádraží vás pak můžeme na kurz přivézt i odvézt autem.

 

Jaké kurzy nabízím?

Výroba mýdel pro začátečníky

Výroba mýdel od A do Z – pro pokročilé

Individuální kurz / Skype kurzy

 

Je mnoho z vás, kteří by rádi věděli od všeho něco nebo mají specifické požadavky a chtějí individuální přístup. Nebo chtějí přijet jen s kamarádkou či partnerem. 

Proto nabízím možnost přijet ke mně na individuální kurz, kde se budu věnovat jen vám a vašim potřebám. Před kurzem se domluvíme na látce, kterou budeme probírat a nad obsahem celého kurzu.

 

Kurz může probíhat jak o víkendu, tak ve všední den.
Ceník kurzů

Cena kurzu je stanovena také individuálně a odvíjí se od jeho obsahu (zda budeme vyrábět mýdlo nebo ne, jaká bude časová náročnost přípravy atp.). Cena hodiny kurzu se může pohybovat od 500 do 800 Kč za hodinu podle náplně kurzu.  

Také nabízím konzultace nebo probrání teorie prostřednictvím Skype rozhovoru. I zde platí, že se předem domluvíme na probírané látce a zhruba na délce Skypekurzu.

Cena Skypekurzu je 350 Kč za hodinu.

Pro účastníky mých kurzů je cena individuálních i Skypekurzů snížena o 20 %.

To by bylo ke kurzům vše. Pokud by vás zajímaly nějaké další věci nebo byste se chtěli na některý kurz přihlásit, napište mi prosím na Facebook Přímo od Včelařky nebo na e-mail zdenka@primoodvcelarky.cz.

Budu se na vás moc těšit. Uvidíme se na kurzech!

Zdenka Růžičková

Líbí se vám naše tvorba? Nenechte si nic ujít.

Nepropásněte nové články

O přírodních mýdlech, kosmetice, včelaření anebo jen tak, o životě a podnikání. Nechte nám tady e-mail a budete o novém článku vědět jako první.

Suroviny pro výrobu

Sháníte suroviny na výrobu mýdel a mastí podle mých receptů? Ekokoza.cz má vše, co budete k tvorbě potřebovat.

čERSTVĚ Z DÍLNIČKY NA INSTAGRAMU

Doporučujeme

Mnoho z vás se mě ptá, kde ráda nakupuji suroviny. Tak jedním z mých nejoblíbenějších je právě Nature-Store.cz. Spousta mých mýdel a mastí obsahuje suroviny právě odtud.

Máte konkrétní dotaz, prosbu nebo nabídku spolupráce? Napište nám!

Zdenka Růžičková

Vedoucí výroby

zdenka@primoodvcelarky.cz

Petr Růžička

Business & Marketing

petr@primoodvcelarky.cz