KURZ VÝROBA MÝDEL PRO POKROČILÉ

Navazující kurz Výroba mýdla od A do Z  – mírně pokročilí

K již nabízenému kurzu Výroba mýdel pro začátečníky přidávám pokročilejší kurz Výroba mýdla od A do Z.

Jak už jsem naznačovala dřív, kurzy budou mít svůj řád a budou na sebe navazovat.  Ráda bych nabídla základy výroby mýdel ve třech lekcích, které na sebe navazují a které je třeba absolvovat postupně.

Proč chci, aby na sebe lekce navazovaly?

Zaprvé je to ucelenost informací. V mýdle souvisí všechno se vším, nelze oddělit jednu věc od druhé. Je třeba se na výrobu dívat jako na celek.

Zadruhé, ráda bych vás viděla opakovaně a pomohla vám v každodenních potížích při výrobě, což jde jen u malého počtu kurzovníků. Není v mých silách být takto k ruce všem a menší počet lidí zajistí, že se budu moci věnovat opravdu každému. Dává to navíc i spoustu možností do budoucna – ráda bych třeba časem vytvořila komunitu, kde si budeme vzájemně více pomáhat a spolupracovat. Uvidíme, co přinese čas 🙂

Za třetí, pokud se setkáme třikrát po sobě, je tu prostor pro diskuzi, pro řešení vašich problémů, pro vrácení se k tématům, která nejsou jasná nebo jsou nesnadná k pochopení hned napoprvé. Můžeme se vracet k tématům a informacím, které se z hlavy vypařila a je třeba se k nim vrátit a dovysvětlit, doladit, porozumět jim.

Proto bych ráda pracovala s menší skupinkou lidí po delší dobu. Ráda bych nabídla vše ze sebe a to nejde cizím lidem, které uvidím poprvé a naposledy.

.
Náplň kurzu Výroby mýdla od A do Z 

V kurzu Výroba mýdla od A do Z získáte ucelený přehled o celém mýdlaření. Od sestavení receptury až k použití mýdla 🙂 

Ráda bych, abyste ode mě odcházeli s tím, že si umíte sami poradit v různých situacích, budete rozumět tomu, co děláte a budete umět vyrobit mýdlo přesně pro své potřeby.

Kurz Výroba mýdla od A do Z je rozdělen do tří lekcí, které na sebe navazují a je třeba je absolvovat postupně. Kurz však není časově omezen, je možné na další lekci přijít za měsíc nebo za rok – je to na vás. Každoročně budu vypisovat ke každé lekci 2 – 3 termíny a vy si můžete vybrat ten, který se vám hodí nejlépe. Nebo můžete přijet i individuálně. Na všem se dá domluvit. 🙂 

Absolvováním první lekce se nezavazujete k pokračovaní. Můžete absolvovat jen ji a dál už nepokračovat. 

Předpokládané znalosti a dovednosti pro vstup do první lekce:
– základy výroby (mít vyrobeno alespoň 7 mýdel, nebo být u mě na kurzu pro začátečníky)
– práce s mýdlovou kalkulačkou
– znalost pojmů: gelová fáze a stopa
měření bezpečnosti vyrobeného mýdla

Na první lekci můžete přijet, i když jste u mě nebyli na začátečnících, ale je to lepší a dám přednost “svým” začátečníkům. U nich mám totiž jistotu, že mají patřičné základy.

Lekce jsou otevřené maximálně pro 6 účastníků.

Co nabízím absolventům kurzu Výroba mýdla od A do Z?

Pro ty, kteří se mnou projdou všechny tři lekce, nabízím tři výhody:

Jako první se dozvíte o dalších kurzech, workshopech a akcích mnou pořádaných (Včelí produkty v kosmetice, Bylinková mýdla atp.)


Vstup do kurzů, které budou jen pro absolventy
“Výroby mýdla od A do Z” – například o legalizaci přírodní kosmetiky.


20% slevu na další kurzy a workshopy u mě v mýdlárně.

Doporučuji pečlivě prostudovat všechny tři lekce. Případné dotazy a přihlášky zasílejte buď na e-mail zdenka@primoodvcelarky.cz nebo na Facebook Přímo od Včelařky.

Budu se na vás moc těšit. Uvidíme se na kurzu!

Zdenka Růžičková

Líbí se vám naše tvorba? Nenechte si nic ujít.

Nepropásněte nové články

O přírodních mýdlech, kosmetice, včelaření anebo jen tak, o životě a podnikání. Nechte nám tady e-mail a budete o novém článku vědět jako první.

Suroviny pro výrobu

Sháníte suroviny na výrobu mýdel a mastí podle mých receptů? Ekokoza.cz má vše, co budete k tvorbě potřebovat.

čERSTVĚ Z DÍLNIČKY NA INSTAGRAMU

Doporučujeme

Mnoho z vás se mě ptá, kde ráda nakupuji suroviny. Tak jedním z mých nejoblíbenějších je právě Nature-Store.cz. Spousta mých mýdel a mastí obsahuje suroviny právě odtud.

Máte konkrétní dotaz, prosbu nebo nabídku spolupráce? Napište nám!

Zdenka Růžičková

Vedoucí výroby

zdenka@primoodvcelarky.cz

Petr Růžička

Business & Marketing

petr@primoodvcelarky.cz