STARTOVAČ

Podpoř mě v mé činnosti a staň se mým Patronem!

Zdílnička a blog Přímo od Včelařky na Startovači

Už dlouho jsem přemýšlela, jak to uchopit. Jak vám dál nabízet obsah tohoto blogu a své rady zdarma a přitom dostat za svou práci odměnu a moci se vám naplno věnovat. Ze začátku roku 2020 jsem objevila zahraniční stránku Patreon, kde lidé vkládají své projekty a každý, komu se ten projekt líbí nebo komu činnost toho člověka pomohla, může začít toho člověka finančně podporovat v jeho činnosti.  Moc se mi to líbi, protože je to dobrovolné. Ti lidé dál tvoří, vzdělavají online nebo inspirují zdarma a nic za to nechtějí. Prostřednictvím Patreonu pouze nabízí, že je lidé mohou sami ocenit za jejich práci nebo jim tak poděkovat za jejich pomoc.

Ta myšlenka mě zaujala a nechala jsem ji dva měsíce uzrávat. Začátkem března 2020 jsem objevila, že i v České republice existuje takový program. Poskytuje ho server Startovač a nese název Patron. A tak jsem se ho rozhodla vyzkoušet a dnes vám chci představit svůj projekt a nabídnout vám, abyste se stali mými Patrony.  

Můj Patron na Startovači:

Zdílnička – Přímo od Včelařky

Zajímá vás jak to funguje? Jednoduše si určíte částku, kterou mne chcete podporovat, a to buď pravidelným příspěvkem jednou za měsíc nebo jednorázově. Poděkujete mi tak třeba za dobrou radu nebo článek na blogu.  Jednou měsíčně mi Startovač odměnu od vás vyplatí. Díky vašim pravidelným příspěvkům pak budu například moci pokrýt náklady na provoz blogu, na své vzdělání (které pak chci předávat dále), na pořádání akcí (nejen) ve Zdílničce a když zbude, tak i třeba na jídlo 🙂

Je to pro mě cesta, jak dál dělat práci, kterou mám ráda a cítit se za ni odměněna. Je vás opravdu hodně, kterým můj blog pomáhá a kteří se k němu rádi vracíte 🙂 To mě moc těší a ráda bych vám nabízela stále další a další zajímavé články a videa, ale je s tím spojeno hodně práce – stojí mě to hodně času, sil a peněz a touto cestou bych vám chtěla nabídnou způsob, jak mi s tím vším pomoci. A navíc, ujistit mě, že to, co dělám má smysl a že si toho ceníte 🙂

Na druhou stranu nechci mít placené články nebo sekce videa, to opravdu nechci. Takže jsme zvolila tento způsob, kdy nechám na vás, zda přispějete nebo ne. Protože také chápu, že ne každý může přijet na kurz nebo si dovolit platit členství. Toto se mi zdá jako nejlepší cesta 🙂

Na co budou příspěvky od vás použity a k čemu budou sloužit se dozvíte právě na mém Startovači Zdílnička – Přímo od Včelařky. Račte vstoupit! 🙂

Děkuji všem, kteří mě jakkoli podporují a pomáhají mi dělat to, co mě baví a co miluju… a děkuji vám, kteří jste se rozhodli stát se mými Patrony, moc si toho vážím!

Zdenka

Líbí se vám naše tvorba? Nenechte si nic ujít.

Nepropásněte nové články

O přírodních mýdlech, kosmetice, včelaření anebo jen tak, o životě a podnikání. Nechte nám tady e-mail a budete o novém článku vědět jako první.

Suroviny pro výrobu

Sháníte suroviny na výrobu mýdel a mastí podle mých receptů? Ekokoza.cz má vše, co budete k tvorbě potřebovat.

CHCETE SE NAUČIT VYRÁBĚT MÝDLA? 

Navštivte mě na kurzu a ukážu vám jak na to. Kurzy pořádám ve své Zdílničce v Hranicích. Termíny kurzů jsou vypsány zde, stačí si jen vybrat!

Doporučujeme

Mnoho z vás se mě ptá, kde ráda nakupuji suroviny. Tak jedním z mých nejoblíbenějších je právě Nature-Store.cz. Spousta mých mýdel a mastí obsahuje suroviny právě odtud.

Máte konkrétní dotaz, prosbu nebo nabídku spolupráce? Napište nám!

Zdenka Růžičková

zdenka@primoodvcelarky.cz

Petr Růžička

petr@primoodvcelarky.cz